Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » Статьи » Мои статьи

Вдалий виступ юних кременчуцьких шахістів з вадами зору

З 19 по 21 листопада 2014 року у обласному будинку УТОГ м. Полтава відбувся чемпіонат Полтавської області з шахів серед інвалідів усіх нозологій.

Змагання проходили у загальній абсолютній першості та згідно нозологій. Кременчуцьку філію «Інваспорту» на змаганнях представляли двоє юних, але досить справних шахістів з вадами зору – 20-тирічний студент 4-го курсу Кременчуцького медичного коледжу, кандидат у майстри спорту України Володимир Горобець (наставник – Валерій Яворівський) та 16-тирічна учениця 11 класу ЗОШ № 29 м. Кременчука Вероніка Щербакова (тренер – Микола Дружинін).

У чоловіків змагання проходили за спрощеною швейцарською системою у шість турів, у жінок – за круговою системою у сім турів. Володимир Горобець лідирував всі дні змагань і з максимальним числом очок – 6 став чемпіоном Полтавської області не тільки серед спортсменів з вадами зору, але і у абсолютній першості.

Кандидат у майстри спорту України Володимир Горобець.

Вероніка мала після першого дня змагань одну перемогу та одну поразку. Другого дня вона поповнили свій доробок ще на 1,5 очка, а у останній ігровий день одного разу виграла та одного разу програла .У підсумку у дівчини 3,5 очки – вона стала  срібною призеркою серед жінок з вадами зору, а у абсолютній першості має 4-й результат.

Учениця 11 класу ЗОШ № 29 м. Кременчука Вероніка Щербакова.

Спонсором кременчуцьких шахістів виступило ПП «Євротранссервіс» (директор Олег Кагал).