Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » Статьи » Мои статьи

Чемпіонати області з легкої атлетики та плавання серед спортсменів з особливими потребами

Чемпіонати області з легкої атлетики та плавання серед спортсменів з особливими потребами

22 травня у м. Полтаві на стадіоні «Ворскла» ім. Олексія Бутовського відбувся чемпіонат області з легкої атлетики серед спортсменів-інвалідів усіх нозологій.

У складі команди Кременчуцької філії «Інваспорту», складеної із спортсменів чотирьох спортивних клубів інвалідів м. Кременчука   ДГО ДЮЦСІ «Оріяна», ФСКС «Едельвейс», СКІ «Классік» та ГО РСКІ «Спешиал Олімпік» виступали 7 спортсменів Кременчуцького району і 10 спортсменів Кременчука, вихованці ЗТУ Вікторії Козлової, тренера-викладача вищої категорії Ірини Зикової та заслуженого працівника фізичної культури і спорту України Олександра Кисельова.

Першими вступили в боротьбу юні спортсмени віком від 13 років та молодші у бігу на 60м. Серед спортсменок з вадами слуху на цій дистанції впевнено перемогла юна спортсменка з с. Вільна Терешківка Кременчуцького району Марина Бабченко (тренер Ірина Зикова). Серед юних спортсменів з ВРФР п’яте місце у хлопчиків з особистим рекордом посів Михайло Каплуновський з Кременчука (тренер Ірина Зикова). Богдан Чаленко з села Майбородівка Кременчуцького району (тренер Ірина Зикова) посів друге місце на цій дистанції в змагальному класі Т-36.

У бігу на 100 м серед дівчат ВРФР третє місце зі своїм особистим рекордом посіла Юлія Виприцька з села Піщане Кременчуцького району (Ірина Зикова). Серед спортсменів наслідками ДЦП в змагальному класі Т-35 перемогла Лейла Куровська (Ірина Зикова) з результатом другого спортивного розряду, у змагальному класі Т-37 перемогла інша вихованка Ірини Зикової  Анна Поліщук. У змагальному класі Т-38 перше місце у Наталії Кобзар (Ірина Зикова) з результатом першого спортивного розряду. Серед спортсменів з вадами слуху друге місце посіла Катерина Булавицька (Ірина Зикова) з результатом першого юнацького розряду, який виконала вперше, а інша вихованка Ірини Зикової  Марина Бабченко посіла четверте місце з особистим рекордом. Богдан Чаленко також був другим у змагальному класі Т-36 на цій дистанції. Серед спортсменів змагального класу Т-38 друге місце посів Тимур Чирва з села Червона Знам`янка Кременчуцького району з результатом першого юнацького розряду (Ірина Зикова). Серед спортсменів з ВРФР четверте місце посів Денис Васюк з м. Кременчука (Ірина Зикова), а Михайло Каплуновський був сьомий – обидва спортсмени встановили свої особисті рекорди. Серед спортсменів з вадами зору перше місце у вихованця Вікторії Козлової  Едуарда Столяра з результатом другого спортивного розряду.

Найкращим спортсменом цих змагань безперечно став КМСУ з Кременчука Владислав Косюк, який вкотре виконав норматив МСУ у бігу на 200 м змагального класу Т-35 (Ірина Зикова). У змагальному класі Т-38 друге місце посів Тимур Чирва, який в перше на цій дистанції виконав норматив другого юнацького спортивного розряду.

У штовханні ядра серед спортсменів з вадами зору перше місце з результатом першого спортивного розряду посів Віктор Рудаков (Вікторія Козлова) з с Рокитне  Донівка Кременчуцького району, серед спортсменів змагального класу F-40 з результатом третього спортивного розряду переміг інший представник Кременчуцького району – Олексій Петриченко з села Кам`яні Потоки (Ірина Зикова). Серед спортсменок з ВРФР у цьому ж виді програми перемогла Тетяна Білик з Кременчука, вихованка Ірини Зикова та Олександра Кисельова, яка виконала норматив другого спортивного розряду, другою за нею була Тетяна Гусарова з Кременчука.

У метанні спису серед спортсменів змагального F-37 переміг Михайло Берчук (Ірина Зикова).

У стрибках у довжину Єдуард Столяр (Вікторія Козлова) переміг серед спортсменів з вадами зору з результатом першого спортивного розряду. У цьому ж виді серед спортсменок з вадами слуху п’яте місце у Катерини Булавицької.

Всього легкоатлети нашого регіону вибороли у Полтаві 11 перших місць, 6 других та 1 третє місце.

Учасники змагань на церемонії нагородження переможців та призерів.

Таким чином право взяти участь у чемпіонаті України з легкої атлетики серед спортсменів з УОРА,ВРФР та вадами зору, який відбудеться у місті Кіровограді з 1 по 4 червня 2015 р. вибороли Владислав Косюк, Наталія Кобзар, Віктор Рудаков, Лейла Куровська, Тетяна Білик та Єдуард Столяр. Андрій Голівець (тренер Вікторія Козлова) та Роман Данилюк (тренер Олександр Кисельов) вибороли це право за результатами чемпіонатів України серед здорових.

Михайло Берчук заявив, що буде брати участь у чемпіонаті в особистому заліку.

Побажаємо спортсменам Кременчука та Кременчуцькому району вдалого виступу у Кіровограді!

Спонсорами підготовки до цих змагань з легкої атлетики виступили  філія ТОВ «Діамонд» (директор Андрій Бардін), магазин канцтоварів «Тахіон плюс» (директор Олександр Олійник), адвокати Руслан Ульянов та Олександр Пшеничний, приватні нотаріуси Наталія Остахова, Надія Спиридович, Олександр Прокоп, Анатолій Веселовський, Наталія Волошина, Олена Васильченко та Ліна Бугайова, приватні стоматологічні клініки «Валекс» (головний лікар Олександр Барановський), «Доктор Хавер» (головний лікар Вікторія Хавер), «Z» (головний лікар Станіслав Буров), «Естет» (Степан Мисик), приватні підприємці Ірина Любарец, В`ячеслав Височин, Віра Кириченко, Володимир Валюх, Володимир О. Самойленко, Галина Гаращенко, Микола Кравченко, Костянтин Спасенко, спортивний журналіст Василь Криворучко, ПП «Фірма «Принцип» (директор Семен Лещинський), салон «Марія Арт Студіо» (директор Тамара Борисова), магазин «Альбатрос» (директор Олена Панченко), ПП «Електроцентр» (директор Микола Левченко), ПП «Бітарт» (директор Сергій Булига), ДП «Промспецбуд» (директор Віктор Кузік), фірма «Юрі» (директор Юрій Лисенко), ПП «Еверест»(директор Олексій Линник), ТОВ «Оілгаз-інвест» (директор Олена Наконечна),  ТОВ «Мікрофільтр» (директор Вадим Чекаль), учнівський профком ВПУ №7 (голова Тамара Кошелєва), магазин оптики «Аристократ» (директор Сергій Денисенко), магазин «Добрий господар» (директор Євген Репан), ТОВ «Укрбудекспорт» (директор Іван Шмаровоз), КП «Контакт Плюс» (директор Петро Савенко), ТОВ «Медикус» (директор Владислав Хотько), ПП «Комбінат харчування» (директор Алла Лур`є).

Участь кременчуцьких легкоатлетів у чемпіонаті була забезпечена завдяки ПАТ «Кременчуцький колісний завод» (голова наглядової ради, депутат Кременчуцької міської ради Геннадій Леготкін), ТОВ «Локомотив–сервіс» (директор Юрій Тараник), ПП «Еверест» (директор Олексій Линник), ТОВ «Нікса ЛТД» (директор Олександр Нитка), фізичній особі – підприємцю Тетяні Борисовій, приватному нотаріусу Анатолію Веселовському та ПП «Фірма «Принцип» (директор Семен Лещинський).

Посприяли виступу кременчужан на змаганнях з легкої атлетики приватний підприємець Олександр Непорада, КДЮСШ (директор Іван Смородський), кафедра фізичного виховання Кременчуцького льотного коледжу НАУ (керівник Микола Гальченко), курсантська столова Кременчуцького льотного коледжу НАУ (керівник Олена Горбик).

Цього ж дня в  Полтаві у відкритому 50-метровому басейні «Дельфін» також пройшов чемпіонат Полтавської області з плавання серед спортсменів-інвалідів усіх нозологій. Спортсмени змагались на дистанціях 50, 100, 200, 400 метрів вільним стилем, 50 і 100 метрів на спині, 50 метрів батерфляєм, 50 та 100 метрів брасом.

На цих змаганнях Кременчуцький «Інваспорт» представляли 10 спортсменів із Кременчука та Кременчуцького району. Всі наші плавці тренуються під керівництвом тренера-викладача вищої категорії  Ганни Келембет.

Результати чемпіонату в цілому виявилися досить високі, наші спортсмени вибороли на  змаганнях 17 золотих  і 4 срібні медалі:

– Анісімова Ірина (змагальний клас S-8): 50 м батерфляй – І місце, 50 м н/сп – І місце, 100 м в/с – І місце, 100 м н/сп – І місце;

– Скрипник Наталія (змагальний клас S-7): 50 м в/с –  І місце, 50 м брас  –  І місце;

– Заворотній Микола (змагальний клас S-2, тяжкі ураження опорно-рухового апарату): 50 м в/с – І місце, 50 м н/сп – І місце;

– Повар Андрій  (змагальний клас S-7): 50 м н/сп – ІІ місце, 100 м в/с –  І місце;

– Райда Володимир (змагальний клас S-10): 50 м в/с – І місце, 50 м  батерфляй – І місце, 400 м в/с – І місце;

– Каширін Сергій (змагальний клас S-7): 200 м в/с  –  І місце, 50 м брас – І місце;

– Крівченко Олег (змагальний клас S-9): 100 м в/с  –  І місце,  400 м в/с –  І місце;

– Щербак Артем (змагальний клас S-7): 50 м в/с –  ІІ місце, 100 м брас  –  І місце;

– Стегній Артем (вади слуху): 50 м в/с – ІІ місце, 50 м н/сп – ІІ місце.

Участі команди спортсменів Кременчуцького «Інваспорту» у чемпіонаті області з плавання посприяла Кременчуцька районна державна адміністрація (голова Володимир Ярмола).

Ми щиро вітаємо всіх учасників обох спортивних заходів з гарними результатами, а також висловлюємо подяку тренерам за хорошу роботу зі своїми спортсменами.

Колектив Кременчуцької філії «Інваспорту»

Категория: Мои статьи | Добавил: Нерусский (12.06.2015)
Просмотров: 571 | Рейтинг: 0.0/0