Главная » 2018 » Февраль » 25 » Успішний виступ плавців Кременчуцького відділення ПОДЮРСШІ та ГО КДЮЦС «Оріяна»
12:03
Успішний виступ плавців Кременчуцького відділення ПОДЮРСШІ та ГО КДЮЦС «Оріяна»

Успішний виступ плавців Кременчуцького відділення  ПОДЮРСШІ та ГО КДЮЦС «Оріяна»

24 лютого 2018 року у басейні «Нептун» м. Горішні Плавні відбувся відкритий чемпіонат м. Горішні Плавні з плавання серед спортсменів з обмеженими можливостями, у якому взяли участь представники Горішніх Плавнів, Кременчука та Світловодська. Команда нашого міста складалася з 6- ти юних спортсменів Кременчуцького відділення Полтавської обласної дитячо-юнацької реабілітаційно – спортивної школи інвалідів та 3-х досвідчених ветеранів – всі підопічні тренера - викладача з плавання ПОДЮРСШІ, майстра спорту України Олександра Хорольського.

Треба сказати, що для юних Дарії Галузинської, Максима Самодрина та Антона Максюти це були перші змагання у житті. Але дебютанти не знітилися: Дарія завоювала золоті медалі на дистанціях 50 м вільним стилем та 50 м на спині у змагальному класі S-10 серед жінок, виконавши нормативи відповідно першого та другого юнацьких спортивних розрядів. Антон Максюта переміг на дистанції 50 м вільним стилем змагального класу S-10, а у Максима Самодрина дві бронзові медалі на 50 м вільним стилем та 50 м на спині серед спортсменів з вадами слуху.

Більш досвідчені учасники кременчуцької команди теж не пасли задніх. Марина Тимошенко стала переможницею на дистанціях 50 м на спині, 50 м вільним стилем та 50 м брас  серед жінок у змагальних класах S-14 та SВ-14, Олексій Петриченко виборов дві золоті медалі на 50 м вільним стилем та 50 м на спині серед чоловіків змагального класу S-6.

Серед спортсменів з вадами слуху на дистанціях 50 м вільним стилем та 50 м на спині перші місця посів Артем Стегній, у якого ще срібна на 50 м брасом. У цій же категорії учасників Гостомисл Видюк завоював «золото» на дистанції 50 м брасом, крім того він був другим на 50 м вільним стилем та 50 м на спині. У змагальному класі S-7 три срібні медалі на дистанціях 50 м вільним стилем , 50 м на спині та 100 м на спині виборов Богдан Третьяков. Яна Швидь посіла друге місце на 50 м вільним стилем   серед жінок  змагального класу S-14.

Загальний доробок кременчужан – 11 золотих, 6 срібних та 2 бронзові медалі.

Участі наших земляків у цих змаганнях посприяли заступник міського голови Руслан Проценко та в.о директора Полтавської обласної дитячо-юнацької реабілітаційно – спортивної школи інвалідів Наталія Барановська.

Спонсорами участі кременчужан у цих змаганнях виступили ТОВ НВП «Енерго плюс» (директор Євген Корф), ПП «Еверест» (директор Олексій Линник), приватні нотаріуси Олена Васильченко та Наталія Остахова, філія ТОВ «Діамонд» (директор Андрій Бардін), салон «Марія Арт Студіо» (директор Тетяна Борисова) та ПП «Світлодін» (директор Олена Захаріна).

Побажаємо спортсменам та їх наставнику вдалих виступів на наступних стартах року.