Пользователей: 0
Главная » 2018 » Март » 3 » Новини паралімпійської легкої атлетики
10:44
Новини паралімпійської легкої атлетики

З 27 лютого по 1 березня 2018 року у міському легкоатлетичному манежі м. Бахмут Донецької області відбувся чемпіонат України з легкої атлетики в закритих приміщеннях серед спортсменів з обмеженими фізичними можливостями. Кременчуцькі легкоатлети досить успішно виступили на змаганнях – вибороли 1 золоту,три срібні та 1 бронзову медалі.

Чемпіонкою України у бігу на дистанції 400 м стала МСУМК Наталія Кобзар (жінки,змагальний клас Т-37).

Серед чоловіків з важкими наслідками ДЦП дві срібні медалі у бігу на 60 та 200 метрів завоював МСУ Владислав Косюк.

У штовханні ядра серед чоловіків у наших земляків 2 медалі: змагальний клас F-12- срібна у МСУМК Андрія Голівця ,  змагальний клас F-20. – бронзова медаль у КМСУ Олександра Ярового.

У штовханні ядра серед жінок змагального класу F-20 лише 4-е місце у першорозрядниці Тетяни Білик, проте вона встановила новий рекорд Полтавської області у штовханні ядра для закритих приміщень свого змагального класу.

Спортсменів до змагань готували тренери МСУ Ганна Печко, ЗТУ Ірина Зикова, ЗТУ Віктор Лис, ЗТУ Юрій Щипець та МСУ Дмитро Панчелін.

Фінансову підтримку для підготовки до чемпіонату та для участі у ньому надала міська влада Кременчука та Полтавський регцентр «Інваспорт».

Посприяли у цьому Полтавська обласна ДЮРСШІ(в.о. директора Наталія Барановська) та КДЮСШ «Авангард» м.Кременчука (директор Дмитро Сошенко).