Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » 2015 » Июнь » 29 » Фінальні змагання ХХІІ Спартакіади «Повір у себе» з легкої атлетики
21:52
Фінальні змагання ХХІІ Спартакіади «Повір у себе» з легкої атлетики

Фінальні змагання ХХІІ  Спартакіади «Повір у себе»

з легкої атлетики

З 17 по 20 червня 2015 року на Центральному міському стадіоні Миколаїва відбулися фінальні змагання ХХІІ Всеукраїнської Спартакіади «Повір у себе» з легкої атлетики серед дітей-інвалідів, присвяченої 24-річниці Незалежності України.

Цьогоріч у фінальних змаганнях спартакіади взяли участь кращі юні спортсмени із 20-ти областей України, серед них діти з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору, слуху та вадами розумово-фізичного розвитку.

Збірну команду Полтавського регіонального «Інваспорту» на цих змаганнях представляли 8 спортсменів: кременчужанка Наталія Кобзар, представниця Кременчуцького району Марина Бабченко, спортсменки із Комсомольську Мілана Шалигіна та Дарина Нікандрова, а також полтавські легкоатлети Віктор Кулаков, Ростислав Войтович, Марина Маметова та Олександра Передерій.

Наші спортсмени показали відмінні результати і привезли з Миколаєва 11 золотих та 2 срібні нагороди,  виборовши у неофіційному загальнокомандному заліку ІІІ-є місце.

Найбільшого успіху на змаганнях  досягли спортсмени з ураженнями опорно-рухового апарату та вадами зору. Зокрема, кандидат у майстри спорту України Наталія  Кобзар, вихованка тренера-викладача вищої категорії  Ірини Зикової, у змагальному класі Т-38 (мінімальні наслідки ДЦП) серед дівчат старшої вікової групи завоювала  2 золоті медалі у бігу на дистанціях 100 та 200 м. А на дистанції 100 м дівчина ще й виконала норматив майстра спорту України.

Три перших місця на дистанціях 60 м, 100 м та 200 м серед дівчат молодшої вікової групи того ж Т-38 класу здобула спортсменка із Комсомольську Мілана Шалигіна, вихованка тренера-викладача Тетяни Бодрик.

Хлопці нашої команди підтримали вдалі старти дівчат. Так, Віктор Кулаков  отримав  дві золоті медалі у бігу на дистанціях 100 та 200 м серед хлопців старшої вікової групи класу Т-38.

Ростислав Войтович у молодшій віковій групі Т,F-36 класу виборов 2 золоті медалі в бігу на 60 та 100 м, а також отримав срібло у метанні м’яча. Віктор та Ростислав тренуються під керівництвом заслуженого тренера України Людмили Циганко.

Серед дівчат з вадами зору (клас Т-13) старшої вікової групи 2 золоті  нагороди на дистанціях  200 та 400 м  та одну срібну в бігу на 100 м здобула Дарина Нікандрова. Тренер спортсменки –Тетяна Бодрик.

Дещо скромніші результати у спортсменок з вадами слуху: Марини Бабченко (до речі, дівчинці вперше в житті підкорився норматив другого юнацького спортивного розряду у бігу на 200 м.), Олександри Передерій та Марини Маметової. Дівчата мужньо боролися з більш досвідченими спортсменками, але нажаль, не вибороли призових нагород. Ми бажаємо їм віри в себе та успіхів у майбутньому.

У вільний від змагань час діти мали можливість відвідати Миколаївський зоопарк –  один з найкращих і найбільших зоопарків України, який став основною визначною пам'яткою міста Миколаїва.

Яна Кендюх, спеціаліст Кременчуцької філії «Інваспорту»

Просмотров: 670 | Добавил: Нерусский | Рейтинг: 0.0/0