Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » 2018 » Май » 20 » Чемпіонат Полтавської області з легкої атлетики серед спортсменів з інвалідністю
17:54

14 травня 2018 року у м. Полтава на стадіоні «Ворскла» імені Олексія Бутовського відбувся чемпіонат Полтавської області з легкої атлетики серед спортсменів з інвалідністю. У заході взяли участь 53 спортсмени з Полтави,Кременчука,Горішніх Плавнів,Кобеляцького,Кременчуцького та Пирятинського районів.

Збірна команда Кременчука у складі 12 спортсменів   виступила у бігу на дистанціях 60 м (2005 р.н. та молодші), 100 м, 200 м та у штовханні ядра. Спортсмени були поділені на три вікові групи -2005 р.н. та молодші, 2003-2004 р.н. та дорослі.

Кременчужани виступили досить вдало – вони завоювали 14 золотих та 3 срібні медалі  у різних вікових групах.

Вихованець ЗТУ Юрія Щипця з КДЮСШ «Авангард», КМСУ Олександр Яровий завоював золоту медаль серед чоловіків змагального класу F-20 у штовханні ядра з результатом МСУМК.

МСУ Владислав Косюк переміг на дистанції бігу на 100м з виконанням нормативу МСУ та 200 м з результатом КМСУ у змагальному класі Т-35 серед чоловіків.  Олександр Година на дистанції 60 м завоював золоту медаль і вперше в житті виконав норматив другого юнацького спортивного розряду, у нього також перше місце у бігу на 100 м змагального класу Т-36 хлопців молодшої групи. Ірина Коренівська та Альбіна Павленко завоювали золоті медалі у бігу на 60 м відповідно серед дівчат молодшої групи змагальних класів Т-36 та Т-37, при чому Ірина поліпшила свій власний рекорд на 0,3 секунди. Вікторія Ставнича  перемогла серед жінок змагального класу Т-37 у бігу на 100 м. Даніл Зеркаль отримав золоту медаль у бігу на 100 м серед хлопців молодшої групи змагального класу Т-20, у останнього, до речі, ще срібна медаль у бігу на 60 м. У Захара Овсієнка срібна медаль у бігу на 60 м серед хлопців молодшої вікової групи змагального класу Т-46(усі вони – вихованці ЗТУ Ірини Зикової з Кременчуцького відділення Полтавської обласної ДЮРСШІ).           Першорозрядниця Тетяна Білик стала чемпіонкою області  у штовханні ядра серед жінок змагального класу F-20, її тренує також Ірина Зикова разом з МСУ Дмитром Панчеліним.

Дві золоті медалі у  Марини Бабченко у бігу на100 та 200 м серед дівчат старшої вікової групи з вадами слуху з результатами першого юнацького спортивного розряду, Марину тренує  тренер - викладач з легкої атлетики КДЮСШ «Авангард» Вікторія Берчук. Інший вихованець Вікторії Берчук  - Богдан Чаленко у бігу на 100 м серед чоловіків змагального класу Т-36 не тільки був другим, але й вперше в житті виконав другий юнацький спортивний розряд.

Самий юний учасник збірної міста Нікіта Домбровський виборов дві золоті медалі у бігу на 60 та 100 м змагального класу Т-46,його до змагань готував батько - викладач фізичного виховання ЗОШ №17 Юрій Лахно.

За результатами чемпіонату 4 юних спортсменів відібралися для участі у фінальних змаганнях Всеукраїнської Спартакіади «Повір у себе» - це Марина Бабченко,Олександр Година,Ірина Коренівська та Альбіна Павленко, а Олександра Ярового, Владислава Косюка та Тетяну Білик чекають Кубки України і чемпіонат України з легкої атлетики. Усі ці змагання пройдуть протягом травня – липня цього року. Дехто може вибороти путівки на паралімпійський та ІNAS -   Чемпіонати Європи з легкої атлетики. Тому побажаємо кременчуцьким  легкоатлетам нових успіхів на спортивних аренах.

Участь кременчужан у змаганнях 14 травня була організована за фінансової підтримки місцевої влади Кременчука.