Пользователей: 0
Главная » 2019 » Июнь » 8 » Чемпіонат області одночасно у 2-х містах
11:04
Чемпіонат області одночасно у 2-х містах

18 травня 2019р. в м. Кременчуці на базі   стадіону Кременчуцького льотного коледжу НАУ та у м. Горішні Плавні на спортивному майданчику ЗОШ № 6 відбувся  Чемпіонат Полтавської області серед спортсменів з обмеженими можливостями  з легкої атлетики.

Змагання були організовані Полтавським регіональним  центром «Інваспорт» та Полтавською обласною ДЮРСШІ.  Збірна команда м. Кременчука взяла участь у цьому спортивному заході  при підтримці міського управління молоді та спорту.

Легкоатлети з обмеженими можливостями змагалися у м.Кременчуці у метанні диску,спису,булави та штовханні ядра,в Горішніх Плавнях у бігу на дистанціях 60(2006 р.н. та молодші),100,200,400м та 800 м,а також у стрибках у довжину.

У змаганнях взяло участь близько 60 спортсменів з Полтави, Кременчука, Кобеляк та  Горішніх Плавнів.

Збірна команда нашого міста достойно виступила на цих змаганнях практично у всіх змагальних класах крім спортсменів з вадами зору та слуху, що були відсутні у її складі з різних причин.

Найбільш на змаганнях з кременчужан відзначилися:

МСУ Владислав Косюк став чемпіоном області у бігу на 200 м. КМСУ Тетяна Білик перемогла у штовханні ядра та метанні диску. Студентка 3-го курсу ВПУ №7 Вікторія Ставнича у бігу на 100 м також завоювала золоту медаль зі своїм особистим рекордом,другою за нею була учениця 5 класу ЗОШ №16 Альбіна Павленко,яка також стала чемпіонкою області у бігу на 60 м,при цьому вона вперше виконала норматив другого юнацького спортивного розряду та вперше в житті перемогла основну свою суперницю - полтавчанку Анастасію Коваленко.

У змагальному класі Т-36 дві золоті медалі у бігу на 60 та 100м виборола учениця 5 класу ліцею №17 «Вибір» імені М.В.Неленя Ірина Коренівська,яка на першій дистанції значно поліпшила свій особистий рекорд.

Також поліпшила свої особисті рекорди і стала чемпіонкою області у бігу на дистанціях 60 та 100 м(змагальний клас Т-38) учениця 3 класу ЗОШ №18 Дар`я Новохацька,представниця цієї ж школи,учениця 6 класу Богдана Фролова перемогла серед спортсменів на візках у метанні спису(вона виконала норматив ІІІ-го спортивного розряду).

Загалом за підсумками чемпіонату у кременчужан 16 перших місць, 3 других та одне третє місце.

Попереду  у кременчуцьких легкоатлетів Кубок України з легкоатлетичних метань 24-27 травня у м. Бахмут Донецької області,фінальні змагання Всеукраїнської Спартакіади «Повір у себе» з легкої атлетики, що відбудуться у м. Одеса 2-6 червня, а також Чемпіонат України з легкої атлетики у Кропивницькому наприкінці червня.